Mezinárodní seznamovací agentura (pokračování)

Jsme mezinárodní seznamovací agentura, která se specializuje na vážné seznámení českých i slovenských dam s anglicky, německy nebo španělsky hovořícími gentlemany z vyšší společnosti, kteří k nám přilétají ze zemí EU- především z Velké Británie a Španělska,také z USA nebo z Austrálie.

Pánové jsou v kontaktu s jedním z našich obchodních partnerů sídlících v Londýně, v Austrálii- v Perthu,v Madridu, ve Vídňi,v Monaku,v New Yorku a na Floridě- v Miami, kteří naše služby nabízejí odpovídajícím klientům, mužům z vyšších vrstev. Klienti jsou prověřováni, tím zaručujeme Vaší maximální bezpečnost.
Máme pro Vás unikátní příležitost se seznámit s gentlemany, které byste jinou cestou velmi těžko potkaly. Mezi naše klienty patří většinou podnikatelé, právníci, bankovní poradci, TOP manažeři atd. co si z nedostatku časových příležitostí hledají partnerku přes naši seznamovací kancelář.
Pošleme Vám profil pána co se chce s Vámi seznámit a pokud Vám bude sympatický a budete s tím souhlasit, rezervujeme Vám luxusní restauraci Vašeho výběru a pak už to záleží jen na Vás a na vzájemných sympatiích!
Je možné také využít služby E-date, což je komunikace s gentlemanem přes e-mail ještě před Vašim setkáním. Prosím uveďte to při Vaší registraci.
V žádném případě neposkytujeme nikomu Vaše kontaktní informace bez Vaše souhlasu!

Pokud osobní setkání nebude podle Vašich představ - což se nestává, nemusíte na sebe poskytovat kontakt a můžete se elegantně rozloučit.

Touhle cestou nemáte co ztratit, pouze můžete získat a to vše pro Vás zdarma!

Pokud máte další otázky...

Proč si muži hledají ženu v České Republice?
České ženy jsou velmi krásné a inteligentní. Pánové jsou převážně dobře situováni, proto pro ně není nutné se při výběru partnerky omezovat pouze na svůj stát.
Mezi naše klienty patří převážně podnikatelé, TOP manažeři, právníci, investiční bankéři atd.
Gentlemani si hledají partnerku touhle cestou z nedostatku časových příležitosti nebo bontonu.
Někteří podnikají mimo jiné i v České Republice. To znamená, že mají vztah k České Republice. Líbí se jim tu natolik, že uvažují si zde koupit nějakou nemovitost- nebo již nějakou vlastní a usadit se zde. Jiní zase tak blízký vztah k České Republice nemají, ale hledají zde své štěstí..... a třeba to štěstí přinesou právě Vám...

Jak probíhá schůzka?

První schůzka je nezávazná. Jedná se o setkání v restauraci dle Vašeho výběru v Praze s Vámi vybraným mužem. Můžete si příjemně popovídat, dozvědět se něco nového – jednoduše setkat se s úspěšným člověkem – s někým, s kým byste se v běžném životě pravděpodobně nesetkala. Prostě prožít úžasný oběd nebo večeři v exkluzivní restauraci a přitom se procvičit v cizím jazyce a možná navázat nový, pro Vás důležitý vztah.
Můžete se cítit naprosto svobodně a kdykoliv budete chtít, schůzku ukončit.
Důležité!
Je možné také využít služby E-date, což je komunikace s pánem přes e-mail. Na základě toho se můžete rozhodnout, jestli se s gentlemanem chcete setkat. Prosím uveďte to při Vaší registraci.
Když se u Vás registruji- zavazuji se tím k něčemu?
Vůbec ne. My Vás budeme pouze informovat o tom, kdo o setkání s Vámi projevil zájem. Zda se rozhodnete s pánem nezávazně setkat závisí pouze a jenom na Vás! Pokud se rozhodnete na schůzku jít- doporučujeme, abyste si s pánem popovídala v příjemném prostředí Vámi vybrané restaurace a až poté se rozhodla, jestli gentlemanovi na sebe chcete dát nějaký kontakt na Vás samotnou – popřípadě se znovu sejít.

Mohu svou registraci kdykoliv ukončit?

Samozřejmě. Rozhodnete-li se, že nadále nechcete být v naší evidenci, dáte nám tuto skutečnost na vědomí a my odstraníme všechny Vaše osobní údaje, přesně dle zákona o ochraně osobních informací.
Vaše osobní údaje nebudou nikomu poskytnuty bez Vašeho souhlasu.

„Bezplatné seznámení pro ženy s muži z celého světa! Procvičte se v jazycích, užijte si příjemný večer, poznejte různé kultury a najděte lásku, nebo přátelství na celý život.”

Vaše registrace nám umožní Vás informovat o nabídkách
Komunikace je v oblasti služeb velmi důležitá, proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmikoliv dotazy, připomínkami, návrhy – samozřejmě se nebráníme ani chvále.
Na základě komunikace s Vámi můžeme naše služby neustále vylepšovat.

Život je plný příležitostí. Člověk je jen musí umět využít. Co vy víte, třeba potkáte toho „pravého" – někoho kdo změní Váš život.
Nemáte co ztratit, pouze získat.

Vážené slečny / paní,

Jsme potěšeni, že Vám můžeme nabídnout možnost práce jako průvodkyně Prahou.
Stačí, když se zaregistrujete na naší stránce - což je pro Vás zdarma.
Vaše osobní údaje nebudou poskytovány třetí straně!

Registrace Vám přinese spoustu výhod.
Umožní nám Vás kontaktovat s nabídkami, ze kterých si pak budete moci vybírat podle Vašich časových možností a přání.
Náplní práce průvodkyně je ukázat našim zákazníkům Prahu 1 a to nejméně během dvou hodin.
Nemusíte znát předem historii, stačí, když se v Praze 1 běžně orientuje a máte alespoň základní znalost anglického jazyka. Před schůzkou projdete krátkým školením o pamětihodnostech Prahy. Toto školení je pro Vás také zdarma.

Vaše registrace nám umožní Vás informovat o nabídkách
Komunikace je v oblasti služeb velmi důležitá, proto nás prosím neváhejte kontaktovat s jakýmikoliv dotazy, připomínkami, návrhy – samozřejmě se nebráníme ani chvále.
Na základě komunikace s Vámi můžeme naše služby neustále vylepšovat.

Co požadujeme:

  • Reprezentativní vzhled
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Stačí pokud znáte dobře Prahu 1
  • Smiling face


Nemusíte znát dokonale historii, nebo umět angličtinu na dokonalé úrovni. Na to všechno Vás připravíme. Provádět někoho po Praze není časově náročné, je to spíše zábava. Při této příležitosti máte možnost poznat zajímavé lidi a vidět Prahu z jiné perspektivy.
Našimi zákazníky jsou lidé, kteří Prahu neznají a jsou tu většinou na business návštěvě. Většinou je zajímá, kde jsou naše kulturní památky, historická místa, ale také nejlepší restaurace, obchody, kultura, diskotéky atd.
Proto využívají služby naší agentury, aby neztráceli čas procházením Prahy s mapou jako jiní turisté.

Hosteska/ Hostesing Modelka/ Modeling Smluvní podmínky a GDPR Mezinárodní seznamovací agentura Průvodkyně Registrace Ukončení registrace FAQ Kontaktujte nás TOPlist