Mezinárodní seznamovací agentura (pokračování)

Jsme mezinárodní seznamovací agentura, která se specializuje na vážné seznámení českých i slovenských dam s anglicky, německy nebo španělsky hovořícími gentlemany z vyšší společnosti. Tito pánové pochází především ze zemí EU- z Velké Británie, Španělska, Německa a dále z USA nebo z Austrálie.

Jedná se o gentlemany, kteří hledají životní lásku přes naši agenturu. Jsou většinou plně zaneprázdněni svou prací a nevyhovuje jim možnost seznamovat se přes online seznamovací agentury, které by veřejně ukazovaly jejich fotografie. Milé dámy, máte unikátní příležitost se seznámit s gentlemany, které byste jinou cestou velmi těžko potkaly. Mezi naše klienty patří většinou podnikatelé, právníci, bankovní poradci, TOP manažeři, lékaři apod., kteří z nedostatku příležitostí hledají životní partnerku přes naši seznamovací kancelář.

Po Vašem zaregistrování Vám pošleme profil pána, který se chce s Vámi seznámit a pokud Vám bude sympatický a budete s tím souhlasit, rezervujeme Vám večeři v luxusní restauraci dle Vašeho výběru a pak už to záleží jen na Vás a na vzájemných sympatiích! V žádném případě neposkytujeme nikomu Vaše kontaktní informace bez Vaše souhlasu! Stejně tak neposkytujeme kontakty na klienty bez jejich souhlasu.

Pokud osobní setkání nebude podle Vašich představ - což se běžně nestává- nemusíte na sebe poskytovat kontakt a můžete se elegantně rozloučit a z restaurace odejít. Nejste k ničemu vázaná. Můžete absolvovat schůzku v restauraci a až poté se rozhodnout, zda si přejete poskytnout pánovi svoje kontaktní údaje. Touhle cestou nemáte co ztratit, pouze můžete získat!

Proč si muži hledají ženu v České republice?

České ženy jsou velmi krásné a inteligentní. Pánové, kteří se obrací na naši seznamovací agenturu, jsou převážně dobře situováni, proto pro ně není nutné se při výběru partnerky omezovat pouze na jejich stát. Gentlemani si hledají partnerku touhle cestou z nedostatku časových příležitosti. Online seznamovací agentury také nenabízí diskrétnost, kterou nabízíme my. Někteří pánové podnikají mimo jiné i v České Republice, tím mají vztah k naší zemi. Líbí se jim tu natolik, že uvažují o koupi nějaké nemovitosti- nebo již nějakou vlastní a někteří klienti se nám svěřili, že se plánují usadit v ČR natrvalo. Jiní zde hledají své štěstí..... a třeba to štěstí přinesou právě Vám...

Jak probíhá schůzka?

První schůzka je nezávazná. Jedná se o setkání v restauraci dle Vašeho výběru. Schůzky probíhají většinou v Praze, ale není to podmínkou. Můžete si příjemně popovídat, dozvědět se něco nového – jednoduše setkat se s mužem, který hledá vážný vztah – s někým, s kým byste se v běžném životě pravděpodobně nesetkaly. Možná tím vznikne nový, pro Vás důležitý vztah. Můžete se cítit naprosto svobodně a kdykoliv budete chtít, schůzku ukončit.

Když se u Vás registruji- zavazuji se tím k něčemu?

My Vás budeme informovat o tom, kdo o setkání s Vámi projevil zájem. Zda se rozhodnete s pánem nezávazně setkat závisí pouze a jenom na Vás! Pokud se rozhodnete na schůzku jít- tak se schůzka uskuteční v příjemném prostředí restaurace a máte možnost se rozhodnout, zda pánovi můžeme předat na Vás kontakt, až poté.

Mohu svou registraci kdykoliv ukončit?

Samozřejmě. Rozhodnete-li se, že nadále nechcete být v naší evidenci, dáte nám tuto skutečnost na vědomí a my odstraníme Vaše osobní údaje, přesně dle zákona o ochraně osobních informací. Vaše kontaktní údaje nebudou nikomu poskytnuty bez Vašeho souhlasu. Vaše registrace nám umožní Vás informovat o nabídkách. Komunikace je v oblasti služeb velmi důležitá, proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmikoliv dotazy, připomínkami, návrhy. Na základě komunikace s Vámi můžeme naše služby neustále vylepšovat. Život je plný příležitostí. Člověk je jen musí umět využít. Třeba tímto způsobem potkáte toho „pravého" – někoho kdo změní Váš život a vnese do něho radost a bezpečí. Nemáte co ztratit, můžete pouze získat.

Hosteska/ Hostesing Modelka/ Modeling Smluvní podmínky a GDPR Mezinárodní seznamovací agentura Průvodkyně Registrace Ukončení registrace FAQ Kontaktujte nás TOPlist