FAQ o mezinárodní seznamovací agentuře

Proč si muži hledají ženu v České Republice?

České ženy jsou velmi krásné a inteligentní. Pánové jsou převážně dobře situováni, proto pro ně není nutné se při výběru partnerky omezovat pouze na svůj stát.
Mezi naše klienty patří převážně podnikatelé, TOP manažeři, právníci, investiční bankéři atd.
Gentlemani si hledají partnerku touhle cestou z nedostatku časových příležitosti nebo bontonu.
Někteří podnikají mimo jiné i v České Republice. To znamená, že mají vztah k České Republice. Líbí se jim tu natolik, že uvažují si zde koupit nějakou nemovitost- nebo již nějakou vlastní a usadit se zde. Jiní zase tak blízký vztah k České Republice nemají, ale hledají zde své štěstí..... a třeba to štěstí přinesou právě Vám.


Jak probíhá schůzka?

První schůzka je nezávazná. Jedná se o setkání v restauraci dle Vašeho výběru v Praze s Vámi vybraným mužem. Můžete si příjemně popovídat, dozvědět se něco nového – jednoduše setkat se s úspěšným člověkem – s někým, s kým byste se v běžném životě pravděpodobně nesetkala. Prostě prožít úžasný oběd nebo večeři v exkluzivní restauraci a přitom se procvičit v cizím jazyce a možná navázat nový, pro Vás důležitý vztah.
Můžete se cítit naprosto svobodně a kdykoliv budete chtít, schůzku ukončit.

... Zpět Dále ...

Hosteska/ Hostesing Modelka/ Modeling Smluvní podmínky a GDPR Mezinárodní seznamovací agentura Průvodkyně Registrace Ukončení registrace FAQ Kontaktujte nás TOPlist