FAQ o mezinárodní seznamovací agentuře (pokračování)

Když se u Vás registruji- zavazuji se tím k něčemu?

My Vás budeme informovat o tom, kdo o setkání s Vámi projevil zájem. Zda se rozhodnete s pánem nezávazně setkat závisí pouze a jenom na Vás! Pokud se rozhodnete na schůzku jít- schůzka se uskuteční v příjemném prostředí restaurace a máte možnost se rozhodnout zda si přejete předat svůj kontakt až po uskutečnění schůzky na veřejném místě- v příjemné restauraci. 

Mohu svou registraci kdykoliv ukončit?

Samozřejmě. Rozhodnete-li se, že nadále nechcete být v naší evidenci, dáte nám tuto skutečnost na vědomí a my odstraníme všechny Vaše osobní údaje, přesně dle zákona o ochraně osobních informací. Vaše kontaktní údaje nebudou nikomu poskytnuty bez Vašeho souhlasu.Vaše registrace nám umožní Vás informovat o nabídkách. Komunikace je v oblasti služeb velmi důležitá, proto nás neváhejte kontaktovat s jakýmikoliv dotazy, připomínkami, návrhy. Na základě komunikace s Vámi můžeme naše služby neustále vylepšovat.Život je plný příležitostí. Člověk je jen musí umět využít. Třeba tímto způsobem potkáte toho „pravého" – někoho kdo změní Váš život a vnese do něho radost a bezpečí. Nemáte co ztratit, můžete pouze získat.

... Zpět

Hosteska/ Hostesing Modelka/ Modeling Smluvní podmínky a GDPR Mezinárodní seznamovací agentura Průvodkyně Registrace Ukončení registrace FAQ Kontaktujte nás TOPlist